אודות

 חזון וערכים

מי אנחנו ?

צוות המנחים

שיתופי פעולה

הפרופיל

אופרטיב – הכוח שבעשייה

חברת "אופרטיב" לייעוץ ואימון עסקי הוקמה ע"י דדי אזולאי במטרה לסייע ללקוחותיה לממש את חזונם העסקי בצורה הטובה והיעילה ביותר. החברה הוקמה על בסיס שנים של ניסיון בשטח המאפשר לה להתאים לכל לקוח את הפתרון המתאים ביותר עבורו, לחדד את המטרות ולספק לו את הכלים להשגתן.

כל פרויקט נעשה תוך שמירה על מקצוענות גמורה, הגינות מלאה, מסירות אמיתית ויכולת חשיבה מחוץ לקופסא כשצריך. גישה שמרצה עד היום את הלקוחות מהגדולות והמובילות במשק הישראלי כמו גם לקוחות פרטיים רבים בניהם אין ספור מנהלים ואנשי עסקים מכל הקשת התעסוקתית..

עם "אופרטיב" יש מי שיודע בדיוק מה לעשות

צוות "אופרטיב" מציע ללקוחות החברה ליהנות מניסיון של ניסיון שנים רבות בתפקידי ניהול, שיווק, פיתוח עסקי, ועוד תפקידי מפתח רבים במשק הישראלי. בנוסף לכך כל חברי הצוות הם מאמנים מוסמכים של לשכת המאמנים הישראלית וכולם, בלי יוצא מהכלל, אוהבים את מה שהם עושים ועושים את זה טוב.

מר יאיר שוורץ – מקים ומנכ"ל של 55 סניפי רשת "לאומית אופטיקה", הכוללת גם מערך יבוא, שיווק, ו-300 עובדים בשיטת הזכייניות.  מקים ומנהל רשת "אופטליקאסה" המונה 7 סניפים ועוד.

מר אפי רוזנברג – MBA בתעשייה וניהול עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בניהול בכיר כמנכ"ל וסמנכ"ל בחברות כמו AIG, VISA, טלכלל ועוד.

 

מר דדי אזולאי –  מפתח סדנאות ייחודיות בתחומי גיוס סוכנים, מכירות, שימור לקוחות ועוד, מאמן אישי ומנחה סדנאות מוסמך ומוערך בתחום.

החטיבות של "אופרטיב"

בכדי לספק את השרות האיכותי והמקצועי ביותר "אופרטיב" מציעה ללקוחותיה 3 חטיבות  מומחים מופרדות ובכל אחת מהן צוות מקצועי שילווה אתכם כל הדרך אל השגת היעדים:

חטיבת ההדרכה – מנהלי חברות, מנהלי כ"א, משאבי אנוש ומנהלי שיווק ומכירות שרוצים להרחיב אופקים ולשפר ביצועים יוכלו לעבור בחטיבת ההדרכה סדנאות והרצאות בנושאים רבים ומגוונים כגון: גיוס, שירות ושימור לקוחות, ביצוע מכירות, ניהול נכון של משימות, קריאות שפת גוף, ניהול מו"מ, גיוס ומיון עובדים ועוד .

חטיבת האימון –חטיבה זו מציעה פגישות אימון אישי מקצועי ומאיר עיניים למנהלים ולאנשי עסקים, אימון אישי להשגת מטרות, שינוי קריירה והכנה לראיון עבודה כולל כתיבת קורות חיים.

חטיבת היעוץ – חטיבה המתמחה בתהליכי פיתוח עסקי כולל יעוץ ולווי עסקי וכלכלי, כתיבת תכנית עסקית, סיוע מלא בשיווק ומכירות, אסיפת מודיעין עסק וכו'.

חברת "אופרטיב:" חרטה על דיגלה מהיום הראשון את המוטו "היה אופרטיבי, תהיה אפקטיבי" ומאז ועד היום צוות החברה עושה הכול בכדי לעמוד מאחוריו ולסייע לכל אדם, בית עסק או חברת ענק לממש את הפוטנציאל שלה בצורה האפקטיבית ביותר.

אופרטיב – מראים לכם את הדרך וצועדים יחד איתכם.

אופרטיב – יש מי שיודע בדיוק מה לעשות

צוות "אופרטיב" מציע ללקוחות החברה ליהנות מניסיון של  שנים רבות בתפקידי ניהול, שיווק, פיתוח עסקי, ועוד תפקידי מפתח רבים במשק הישראלי. בנוסף לכך כל חברי הצוות הם מאמנים מוסמכים של לשכת המאמנים הישראלית וכולם, בלי יוצא מהכלל, אוהבים את מה שהם עושים ועושים את זה טוב.

תחומי הפעילות של "אופרטיב"

בכדי לספק את השרות האיכותי והמקצועי ביותר "אופרטיב" מציעה ללקוחותיה 3 תחומי התמחותם שבכל אחד מהם צוות מקצועי שילווה אתכם כל הדרך אל השגת היעדים:

  • הדרכה – מנהלי חברות, מנהלי כ"א, משאבי אנוש ומנהלי שיווק ומכירות שרוצים להרחיב אופקים ולשפר ביצועים יוכלו לעבור בחטיבת ההדרכה סדנאות והרצאות בנושאים רבים ומגוונים כגון: גיוס, שירות ושימור לקוחות, ביצוע מכירות, ניהול נכון של משימות, קריאת שפת גוף, ניהול מו"מ, גיוס ומיון עובדים ועוד .
  • אימון – פגישות אימון אישי מקצועי ומאיר עיניים למנהלים ולאנשי עסקים, אימון אישי להשגת מטרות, שינוי קריירה והכנה לראיון עבודה כולל כתיבת קורות חיים.
  • יעוץ – בתהליכי פיתוח עסקי כולל יעוץ ולווי עסקי וכלכלי, כתיבת תכנית עסקית, סיוע מלא בשיווק ומכירות,מודיעין עסקי, וכו'.

חברת "אופרטיב:" חרטה על דיגלה מהיום הראשון את המוטו "היה אופרטיבי, תהיה אפקטיבי" ומאז ועד היום צוות החברה עושה הכול בכדי לעמוד מאחוריו ולסייע לכל אדם, בית עסק או חברה או ארגון לממש את הפוטנציאל שלהם בצורה האפקטיבית ביותר.

אופרטיב – מראים לכם את הדרך וצועדים יחד איתכם.

חזרה לדף קודם
חזור לדף הבית